YASNO E-mobility оновив мобільний додаток для українських електромобілістів

Поділитися

Понад 10 тисяч електромобілів власники заряджають на станціях YASNO E-mobility. Тепер зарядити акумулятор електромобіля буде ще зручніше завдяки оновленню програмного забезпечення, зокрема мобільної програми.

В оновленому додатку можна переглядати карту станцій, шукати їх за допомогою фільтрів та створювати список «обраних» для швидкого доступу, отримувати push-повідомлення, відстежувати процес зарядки в реальному часі та аналізувати його історію, зберігати платіжну картку для подальшого поповнення рахунку в 1 клік та ін.

«Попередня мобільна програма для зарядки в мережі YASNO тепер недоступна, тому закликаємо всіх завантажити оновлену програму і заряджатися з великим комфортом. Також найближчим часом плануємо додати до нього вигідні пропозиції постійним клієнтам», — розповів директор із розвитку YASNO Олександр Онищенко.

Зазначимо, що всі невикористані кіловат-години з рахунків клієнтів у попередньому додатку конвертовані за курсом 1 кВт⋅год = 9 грн та перенесені до нового мобільного додатка. Надалі баланс відображатиметься у гривнях, а не кіловат-годинах, як раніше.

Нагадаємо, мережа YASNO E-mobility налічує 33 швидкі зарядні станції потужністю 50 кВт та 15 станцій потужністю 22 кВт у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі, Львові, Житомирі, Вінниці та на ключових автомагістралях. Також у YASNO можна придбати обладнання для заряджання електрокара для домашнього або корпоративного використання.

Завантажити оновлений додаток YASNO E-mobility можна за посиланнями в Google Play та App Store.