Що таке клуб elcars?

Клуб власників та любителів електромобілів. Нас поєднує любов до електромобілів та розвитку зелених технологій. Нас не обмежують мови спілкування та релігія. Вступ до Elcars Club дає вам можливість користуватися такими клубними привілеями як:

 • Технічна допомога у дорозі. Сіли акумулятори, зламалася машина, ви загубилися без інтернету та будь-яка інша проблема буде вирішена нами у максимально короткий термін.
 • Допомога у пошуку зарядних станцій. Ви шукаєте зарядну станцію? Ми знайдемо її швидше.
 • Консультації експертів. Консультації щодо заміни або покупки електромобіля
 • Юридична допомога. Наші юристи завжди на зв’язку та будь-якої миті дадуть вам консультацію щодо ситуації на дорозі.
 • Закриті тест-драйви. Відвідування та участь, спеціально для членів клубу.

Партнерська програма elcars club— дозволяє отримувати знижки у партнерів на зарядку електромобіля, миття та СТО, заправки тощо. Накопичення балів, які ви завжди зможете обміняти на товари в нашому магазині, але й приємні сюрпризи від компаній та клубу.

Які ще переваги?

Участь у клубних заходах прикрасять ваше дозвілля, а також дозволять різнобічно поспілкуватися з однодумцями. Клубні заходи – це сімейні виїзди на природу, клубні змагання, квести та інші розважальні ігри, паради, змагання.

Участь у клубі дозволить у закритому форумі спілкуватися з однодумцями з України та інших країн.

Пробіги та експедиції на електромобілях — захопливці подорожі, орієнтовані на популяризацію електромобілів, спілкування, а також це чудова пригода, спогад про яку залишаться у вас надовго.

Закрита, створена тільки для членів клубу енциклопедія електротранспорту, де зібрана максимальна інформація про роботу вашого електромобіля.

Сайт клубу знайомитиме вас з усіма новинками в галузі електротранспорту, а також надасть можливість використання інтернет-магазину для придбання всього, що вам може знадобитися для вашого електромобіля, а також низка інших контекстних товарів зі знижкою для членів клубу.*

*На даний момент наша партнерська мережа тільки почала своє зростання, у зв’язку з цим, слідкуйте за новинами на сайті, ми з радістю інформуватимемо вас про нові можливості для членів клубу. Також, найближчим часом, будуть відкриті Telegram та Viber канали для допомоги членам клубу та спілкування членів клубу.

Як вступити до клубу?

Щоб приєднатися до спільноти, потрібно перейти на патреон і оформити один з видів підтримки проекту: 10$, 50$ або 100$

Для зв’язку з клубу ви можете телефонувати цілодобово за номером: +38 098 8010081.

Вам необхідно повідомити номер клубної картки та описати суть проблеми. Ми в найкоротші терміни знайдемо оптимальне вирішення проблеми. Залишайтеся на зв’язку, щоб дізнаватися про всі клубні заходи.

Правила клубу:

 • Ми не передаємо інформацію про членів клубу третім особам.
 • Ми не використовуємо інформацію про членів клубу в особистих цілях.
 • Вся інформація щодо діяльності клубу є публічною.
 • Ми не вчиняємо дії, не публікуємо на офіційному сайті та в інших джерелах інформацію, що ганьбить або завдає шкоди членам клубу.
 • Ми не розсилаємо спам, вся надіслана вам інформація надсилається з вашого дозволу і будь-якої миті ви можете відмовитися від розсилки.
 • Член клубу не має права негативно висловлюватися про клуб та його членів у будь-яких джерелах.
 • Усі спірні питання вирішуються із керівниками клубу.
 • При наданні послуг членам клубу ми заздалегідь повідомляємо про вартість послуги.
 • Всі наші дії спрямовані на допомогу членам клубу, розвиток електротранспорту та зелених технологій.