В’єтнамський автовиробник VinFast поставив першу партію електромобілів

Поділитися

В’єтнам приєднався до країн-виробників електромобілів, оскільки автовиробник VinFast поставив першу партію електромобілів VF e34 під час презентації на виробничому комплексі компанії в Хайфоні, В’єтнам.

VF e34 — це електричний позашляховик, розроблений ,поки що, виключно для в’єтнамського ринку.

VinFast, що відкрився у 2017 році, є членом гігантського конгломерату Vingroup. VF e34 має низку функцій, які інтегруються з іншими продуктами Vingroup. Його віртуальний помічник, розроблений VinBigData, призначений для розпізнавання різноманітних регіональних в’єтнамських акцентів. Нові функції та послуги будуть додані за допомогою бездротових оновлень програмного забезпечення.

VinFast пропонує модель оренди акумуляторів — клієнти платять 657 500 донгів (приблизно 30 доларів США) на місяць за максимальну відстань 500 км. Плата за оренду акумуляторів коригуватиметься щороку залежно від поточних цін на електроенергію та бензин. Коли заряд батареї знижується нижче 70%, VinFast безкоштовно замінить батарею.

VF e34 постачається з портативним зарядним пристроєм потужністю 2,2 кВт. VinFast також пропонує настінний зарядний пристрій потужністю 7,4 кВт за ціною близько 400 доларів. VinFast будує мережу загальнодоступних зарядних станцій і клієнти можуть платити за зарядку разом із щомісячною абонентською платою за батарею.

VinFast заявляє, що у січні передала ще тисячі автомобілів VF e34 клієнтам, які оформили бронювання.