Lexus показала майбутній електричний кросовер RZ 450e, який стане конкурентом Tesla Model Y

Поділитися

До кінця цього року Lexus має намір випустити на ринок повністю електричний кросовер RZ 450e. Вже навесні електромобіль має надійти у масове виробництво. Напередодні цієї події Lexus поділилася живими фото першого кросовера на електричній тязі.

Судячи з фото, дизайн новинки буде нагадувати віддалено Toyota bZ4X, який використовує ту ж платформу. Lexus сподівається, що її перший повністю електричний кросовер зможе на рівних конкурувати з такими вже завоювавшими визнання машинами, як Tesla Model Y та Skoda Enyaq.

Зображення не розкривають жодних подробиць про інтер’єр електромобіля. Швидше за все, компанія притримує деталі для майбутніх тизерів, які повинні підігрівати інтерес до машини до моменту її запуску. Інтер’єр електромобіля частково з’явився у відеоролику, в якому гендиректор Lexus провів власний тест-драйв машини.

Lexus RX 450e матиме запас ходу близько 534 км. До швидкості 100 км/год авто зможе розгонятися за 7,7 секунди. Передбачається, що RZ 450e отримає таку саму батарею на 71,4 кВт·год, що й у Toyota bZ4X. Силова установка складатиметься із двох електродвигунів.

В даний час подробиць про вартість машини немає, проте йдеться про електромобіль преміум-класу, який апріорі не може бути доступним.