Компанія з виробництва електричних скутерів Ola поділилася першим зображенням електромобіля, яким раніше дражнили

Поділитися

Ola Electric відома своїми недорогими та високопродуктивними електричними скутерами, але раніше компанія дражнила ідею додавання ще двох коліс та виробництва повнорозмірних електромобілів. Тепер ми отримуємо найкраще уявлення про те, як може виглядати електромобіль Ola.

Кілька місяців тому генеральний директор Ola Бхавіш Аггарвал натякнув про потенційний чотирьох колісний транспортний засіб.

Аггарвал регулярно відповідає клієнтам безпосередньо, і вчора він відповів покупцеві, який додав скутер Ola у сімейний гараж, сказавши, що наступною заміною автомобіля має стати один із майбутніх електромобілів Ola.

Сьогодні він випустив рендеринг автомобіля, яким раніше дражнили.

Електричний хетчбек відрізняється аеродинамічним дизайном, у якому скляне лобове скло переходить у скляний дах у верхній частині автомобіля. Автомобіль має чотири двері, але без видимих ​​дверних ручок, також має світлодіодну панель на передній панелі.

Багато з цих елементів, мабуть, запозичені у популярних сьогодні електромобілів, і це, звичайно, лише візуалізація, яка може або не може коли-небудь побачити світло. Якщо це станеться, остаточний дизайн, безумовно, вимагатиме модифікації, такої як включення справжніх фар, дзеркал, набору двірників та інших елементів функціональності та вимог законодавства.