Наступний Nissan Micra буде електричним

Поділитися

Наступна Micra від Nissan буде лише електричною. Автомобіль буде запущений у 2024 році і тісно пов’язаний із новим Renault 5. Він буде побудований на тому самому заводі у Франції.

Сьогодні Nissan навіть показав кілька тизерів. Показали машину із округлими формами якогось Мікраса старого покоління, але ретро вона навряд чи здається. У нього контрастний дах, симпатичні круглі фари та яскраво виражені «плечі» ззаду, як у Z та Juke.

Він матиме запас ходу «400 км» або 250 миль WLTP. Це від батареї трохи більше 50 кВтг.

Але хіба електричні невеликі автомобілі не дорогі? Nissan та партнер Renault не сперечаються. 5 і Micra будуть використовувати нову електричну платформу під назвою CMF-B EV, що вже розробляється Renault. Обидві компанії заявляють, що ціни на бензинові суперміні будуть аналогічні. Без дотацій. Майте на увазі, що з новими засобами контролю викидів бензинові автомобілі стануть дорожчими, щоб відповідати електромобілям.

Головний операційний директор Nissan Ашвані Гупта каже, що “нам потрібно залучити клієнтів” до електромобілів. Іншими словами, не лише автомобілі, які законодавство чи податки змушують людей купувати. Електромобілі мають бути бажаними. «Мета полягає в тому, щоб мати паритет за ціною з ДВЗ, але кращу продуктивність», — додає він.

Renault та Nissan вже продали мільйон електромобілів і знають, як знизити вартість акумуляторів. Крім того, нова платформа розроблена спеціально для електромобілів, тому вона поділяє деякі деталі з більшими електричними Megane та Ariya та наступним Leaf, але має більш дешевий тип акумуляторної батареї.

Він використовує підключену систему Megane/Ariya на базі Google. Він використовується разом з Clio і поточними деталями підвіски Micra, сидіннями і т. д., що дозволяє заощадити більше грошей.

Все це робить нові 5 і Micra на третину дешевшими у складанні і на 10% ефективнішими в управлінні, ніж Zoe.

Електрична Micra стане суперміні Nissan для Європи, і вона буде лише електричною. В інших країнах світу будуть бензинові та маленькі Nissan PHEV.