Nio ET5 з’явиться в Європі навесні 2023 року

Поділитися

Китайський виробник електромобілів Nio представив свій новий середньорозмірний седан ET5 у грудні, постачання якого до Китаю заплановано на вересень 2022 року. Тепер генеральний директор Вільям Лі повідомив, що Nio ET5 також надійде до Норвегії та на деякі інші закордонні ринки з весни 2023 року.

Лі згадав про цей план під час телефонної розмови з норвезькою командою компанії на чолі з генеральним директором Маріусом Хейлером минулої суботи, повідомляє C NEV Post. Nio активно працює у Норвегії з минулого року, коли вона почала продавати електромобіль ES8.

Однак Лі не розкрив більш детальної інформації про вихід ET5 на зарубіжні ринки у суботу, але згадав, що ET7 прибуде до Норвегії у четвертому кварталі 2022 року.

Під час презентації Nio ET5 у грудні минулого року автомобіль був названий революційним через його очікуваний запас ходу понад 1000 кілометрів, принаймні згідно китайських стандартів випробувань. У Китаї постачання має розпочатися у вересні цього року.

ET5 є другим седаном після флагмана компанії ET7 та п’ятою серійною моделлю Nio.

Повідомляється, що в Європі Nio активно працює в Норвегії і хоче запуститися у Німеччині у 2022 році. Компанія також знову підтвердила, що у 2022 році представить «свої продукти та комплексну систему обслуговування в Нідерландах, Швеції та Данії». Це вказує на те, що китайська компанія хоче привезти свої автомобілі та системи заміни акумуляторів у ці європейські країни цього року. Nio вже планує станції із заміни акумуляторів у Норвегії, і перший крок для станцій із заміни акумуляторів вже сертифікований TÜV у Німеччині.