Зарядка вашого електромобіля за допомогою сонячної панелі на даху

Поділитися

Чи плануєте ви найближчим часом придбати автомобіль з нульовими викидами? Чи розглядали ви ідею використання сонячної енергії для підзарядки електромобіля на ходу ? Вміти заряджати свій EV на даху сонячної панелі, поки ви їдете, це вже не фантазія.

Насправді численні стартапи та великі автомобільні компанії по всьому світу все частіше фокусуються на сонячних розробках у цій галузі. Існують різні автовиробники, які планують придумати транспортні засоби з сонячним двигуном та пов’язані з цим нововведення, пише CleanEnergyAuthority.

Сонячні панелі на даху в автомобільній промисловості

Тепер, як ніколи, світ сподівається на майбутнє чистої мобільності. Голландська компанія Lightyear готова запустити свій електричний автомобіль на сонячних батареях, який може похвалитися чудовим пробігом у 450 миль.

Lightyear співпрацює з дослідницькою компанією Royal DSM з метою сприяти впровадженню електромобілів, які оснащені вбудованими сонячними дахами. Компанія Hyundai Motor Company — ще один новатор у цій галузі, який випустив свій перший електромобіль з двигуном на сонячних панелях минулого року, щоб залишатися актуальним у гонці зеленої мобільності.

У липні 2019 року провідний японський виробник автомобілів Toyota також приєднався до компанії NEDO та корпорації Sharp, щоб провести дорожні випробування сонячних електромобілів, щоб перевірити їх ефективність. Найголовніше, що генеральний директор Ілон Маск дав підтвердження, що у Cybertruck Tesla незабаром буде сонячна панель на даху, яка зможе генерувати достатню потужність для щоденного проїзду близько 15 миль за один заряд.

Підготовка до революції

Зі зростанням потреби в більш чистому середовищі попит на електромобілі, що працюють на сонячних батареях, швидко збільшується в різних країнах. З початкової відповіді цілком зрозуміло, що сонячна технологія на даху буде користуватися великим попитом, оскільки революція електромобіля продовжує змінювати автомобільну промисловість.

Якщо ви з нетерпінням чекаєте на покупку електромобіля, ідея заряджати ваш автомобіль на ходу через сонячні батареї на даху обов’язково вас збудить. Однак, поки ця технологія фактично не стане доступною на ринку і не зможе швидко генерувати достатню кількість енергії, вам доведеться підключити автомобіль до зарядної станції, яка отримує чисту електроенергію прямо від сонця. Коли автомобіль може заряджатись за 20 хвилин або менше — це буде зміною правил гри для ринку.

Коли зелена революція електромобілів набирає обертів, сонячні дахи для електромобілів стануть звичним явищем для всіх марок та моделей.

Майбутнє транспортних засобів з сонячними панелями

Аналітики ринку оцінюють, що ринок електромобілів буде продовжувати зростати, що перевищує 21 відсоток до 2026 року, хоча 2020 рік буде менший через коронавірус. Ринок буде величезним у 2021 р., Якщо Америка вирішить пройти шлях зростання, а не шляхом центрального уряд. Економіка зростала з 2017 по 2019 рік, і ця галузь знову процвітатиме в 2021 році з низькими податками та меншим рівнем регулювання. Зрозуміло, що електромобілі будуть автомобілем майбутнього.

Цілком ймовірно, що ці транспортні засоби будуть обладнані сонячним обладнанням. Оскільки все більше людей очікують на придбання цих екологічно чистих автомобілів з сонячними панелями на дахах.