Volkswagen розпочав передсерійне виробництво електричного мінівена ID.Buzz

Поділитися

Очікування наступника культового мінівену Volkswagen добігло кінця, оскільки автовиробник розпочав попереднє виробництво повністю електричного мінівену ID.Buzz на заводі в Ганновері в Німеччині.

Зовнішність ID.Buzz у серійному виконанні компанія Volkswagen нещодавно розкрила на корпоративному каналі у YouTube. Відеоролик демонструє, як два екземпляри електромобіля відправляються з підприємства в Ганновері та прямують до Іспанії.

VW заявляє, що наступного тижня у Барселоні проведе для журналістів захід, пов’язаний із підготовкою до офіційного анонсу, назначенного на 9 березня.

Перший концепт ID.Buzz показали ще в 2017 році, тоді його дизайн містив посилання на моделі Volkswagen шістдесятих років минулого століття. Наразі про ID.Buzz відомо небагато, крім того, що він заснований на платформі MEB VW Group і, ймовірно, стане першою моделлю, яка отримає найбільший акумуляторний блок ємністю 111 кВт⋅год.

Вихід електричного мінівена Volkswagen на європейський ринок очікується у третьому кварталі 2022 року, а постачання моделі для США піде у 2023 році.

Згадаймо як це було

https://elcars.com.ua/volkswagen-i-d-buzz-caro-istoriya-ozhivaet/
https://elcars.com.ua/i-d-buzz-ot-volkswagen/