Volkswagen I.D. Buzz Caro — історія оживає

Поділитися

Компанія Volkswagen показала на автосалоні в Лос-Анджелесі свій електричний фургон I.D. Buzz Cargo.

Новинка оснащена двома електромоторами сумарною потужністю 201 л/с та акумуляторним блоком, ємність якого становить від 48 до 111 кВт·год.
Залежно від комплектації, електрофургон на одному заряді зможе долати від 330 до 550 км за циклом WLTP.
Також автомобіль має сонячну батарею, яка підвищує пробіг ще на 15 км. Батарея ємністю 48 кВт∙год заряджається від 150-кіловатної зарядної станції на 80% за 15 хвилин, а ємністю 111 кВт∙год — за 30 хвилин. Крім того, можна зарядити акумулятор і від звичайної побутової розетки.

I.D. Buzz Cargo відрізняється від базової моделі, представленої у вересні цього року в Ганновері лише гоночною лівреєю з контуром траси на горі Пайкс Пік. А ось технічні характеристики фургонів повністю ідентичні.

Електрофургон має тримісну кабіну, яка укомплектована проекційною приладовою панеллю з підтримкою доповненої реальності, та планшетом, на якому відображаються функції інформаційно-розважальної системи та навігації. Також новинка оснащена системою автономного керування ID Pilot.

Передні та бічні двері з електроприводом, а потрапити до салону можна за допомогою цифрового ключа. Замість бічних зовнішніх дзеркал заднього виду встановлено камери, які транслюють зображення на невеликі дисплеї в кабіні. Основні елементи управління винесені на рульове колесо, а бічні 20-дюймові колісні диски «взуті» в розміри 235/55.

Вантажний відсік фургона оснастили стелажною системою, яка в автоматичному режимі передає інформацію про вантаж на планшети у вантажному відсіку та кабіні.

За словами розробників, серійна версія ID Buzz з’явиться у 2022 році.
Варто зазначити, що електрофургон вже отримав своє перше завдання – I.D. Buzz Cargo підготували для обслуговування спортивного прототипу I.D. R Pikes Peak.