Автомобілі що скоро стануть електричними

Поділитися

Якщо донедавна електромобілі були експериментальним продуктом автомобільних концернів, то тепер стають звичайним варіантом комплектації багатьох моделей. Впродовж останніх двох місяців одразу декілька світових автовиробників заявили, що хочуть запровадити електричні версії своїх популярних моделей.

Volkswagen Passat

Німецький виробник оголосив про дуже амбіційні плани розвитку електричного напрямку. До 2025 року компанія планує вивести на ринок 30 повністю електричних моделей, і продавати 2-3 мільйони таких авто на рік. За оцінками компанії, до того часу приблизно чверть світового авто ринку вже припадатиме на електромобілі.

Компанія зараз працює над чотирма базовими платформами: для автомобілів економ-класу, підвищеної місткості, преміям-сегменту та спорткарів. І серед перших електромобілів, за словами СЕО групи Маттіаса Мюллера, будуть декілька топових моделей. За оцінками медіа, з великою імовірністю одним із перших повністю електричних авто буде саме Volkswagen Passat.

Mercedes-Benz SClass

Концерн Daimler за найближчі два роки планує інвестувати 7 млрд євро у розробки “зелених технологій”. Зазвичай навіть дуже великі компанії інвестують такі кошти упродовж довших періодів часу, але німецький концерн до 2017 року збирається запропонувати покупцям електричні версії абсолютно всіх своїх пасажирських автомобілів.

“Жоден інший виробник не пропонує такий широкий асортимент електричних транспортних засобів… Спектр – від міських малолітражок Smart і культових Mercedes-Benz до мікроавтобусів, автобусів і вантажівок марки Fuso. Ми будемо електрифікувати всі пасажирські автомобілі Mercedes-Benz крок за кроком”, – заявив член ради директорів Daimler AG др. Томас Вебер.

Nissan Juke

Виробник найпопулярнішого у світі електромобіля Nissan Leaf одночасно належить до лідерів ринку кросоверів. Японський концерн вирішив об’єднати ці два рішення і представити на ринку електричні версії Qashqai и Juke, на додачу до планів випуску нової моделі Leaf з запасом ходу у 350 км. Цим плани компанії не обмежуються: вона збирається створювати і інші електричні моделі.

BMW i8

Інженери BMW посилено працюють над електричними батареями, які би дозволили гібридному спорткару i8 стати повністю електричним. У ньому буде 3 електромотори: один спереду, і два позаду. У прототипі кожен із них, за інсайдерською інформацією, буде мати потужність у 268 кінських сил. Але у майбутньому потужність має зрости.

Jaguar F-Pace

Група Jaguar Land Rover запатентувала нові назви – I-Pace та I-Type, повідомляє Autocar. Очікується, що за аналогією з F-Pace і F-Type так називатимуться електричні моделі – кросовер і легковий автомобіль відповідно. Першим електрокаром британської групи стане позашляховик, який можуть показати в жовтні цього року на Паризькому автосалоні. Модель буде побудована на базі Jaguar F-Pace, отримає дизайн в стилістиці суперкара C-X75 і силову установку, що дозволяє проїжджати без підзарядки 480 кілометрів. У продажу такий автомобіль, який зможе конкурувати з Tesla Model X, а також майбутніми електровседорожнікамі Audi і Volvo, з’явиться в 2017-му. В цілому альянс Jaguar Land Rover виділив на розробку гібридних і електричних силових установок 25,5 мільйона доларів.

Джерело інформації: http://www.electrocars.com.ua/5-known-auto-becomes-evs/