В Україні з’явилася друга електрична модель Volvo — C40 Recharge

Поділитися

У середині 2021 року компанія Volvo Cars представила свій перший електромобіль XC40 Recharge, а вже в січні 2022 року в Україні з’явилося друге електричне авто бренду — C40 Recharge.

Volvo C40 Recharge – перша машина Вольво, яка побудована з нуля як електромобіль (версії з ДВС не передбачено в принципі). Тож марки вона має як комерційне, а й символічне значення.

Багато в чому модель уніфікована з XC40 Recharge — загальними у них є платформа (CMA), силова частина кузова, салон (цифрова панель приладів, мультимедіа з вертикально орієнтованим екраном на 8,7 дюймів, акустика Harman Kardon, панорамний дах, ін.), велика частина кузовних панелей. Навіть силовий привід такий самий: два мотори загальною віддачею 408 л.с. та 660 Нм, а також батарея ємністю 78 кВт*год.

Позначку 100 км/год автомобіль долає за 4,7 секунди, максимальна швидкість – 180 км/год, запас ходу на одному заряді – 420 км за циклом WLTP. Зарядити АКБ до 80% можна за 40 хвилин.

А ось відмінною рисою Volvo C40 Recharge є скошена лінія даху, переглянута бамперна група та оптика. Загалом такий електроSUV виглядає більш атлетично.