Tesla Model 3 — найпопулярніше авто у Великобританії

Поділитися

Закриті салони означали, що Tesla вже другий місяць поспіль очолює продаж нових автомобілів у Великобританії, а її модель 3 продається в Інтернеті, пише MarketWatch.

Tesla Model 3 була найпопулярнішим автомобілем у Великобританії у травні, другий місяць поспіль, коли електромобіль випереджав конкурентів за пандемією, що потрапила на ринок авто. Але не сподівайтеся, що пробіг триватиме занадто довго — коли фізкультурні салони відкриються в понеділок, аналітики кажуть, що продажі інших транспортних засобів можуть незабаром наздогнати Model 3.

Загальний обсяг продажів автомобілів в травні впав на 89% порівняно з тим же місяцем рік тому, показують цифри, оприлюднені в четвер Товариством виробників та торговців автомобілями (SMMT). Продажі знизилися на 51% за перші п’ять місяців 2020 року, а в квітні відбулося найбільше падіння після Другої світової війни.

У травні британські водії придбали 20 247 автомобілів, що на 163 477 менше, ніж рік тому, з яких 852 були Tesla Model 3.

Однак спостерігачі кажуть, що внаслідок ослаблення заходів із блокування може бути розвинений більш широкий ринок.

«Ці показники [травня] є винятковими, і це не перебільшує припущення, що навряд чи ми побачимо щомісячні продажі нових автомобілів настільки низькі, як ці знову в житті», — сказав Алекс Баттл, директор веб-сайту порівняння продажів автомобілів Motorway.co.uk .

SMMT заявив, що продажі в травні допомогли онлайн послугам доставки. Він також сказав, що відновлення відкритих салонів у понеділок було важливим кроком для повернення галузі на шлях.

«Клієнти, які прагнуть торгувати останніми, передовими новими автомобілями, тепер можуть повернутися до салонів, а передзамовлення дозволяють зробити хороший бізнес з огляду на обставини», — сказав Майк Хоуз, генеральний директор SMMT.

Незважаючи на те, що очолює таблицю два місяці поспіль, Model 3 все ще не входить до топ-10 у загальних продажах 2020 року.

Тим часом, Volkswagen Golf випав з 10 кращих автомобілів, що продаються після того, як був номер один у лютому та березні. Німецька фірма здійснює майже всі продажі у фізичних салонах та дилерах. Другим найвищим продавцем у травні став Vauxhall Corsa — клієнти придбали 790 Корса.