Чи може Tesla забезпечити акумулятор на мільйон миль?

Поділитися

Ілон Маск — щонайменше, поляризуюча фігура, але розмах його амбіцій неможливо заперечити. Після того, як Space X відправила своїх космонавтів у космос у суботу 30 травня, аналітик Wedbush  вважає, що зоряний пил впаде й на інше підприємство Маска — Tesla.

«У той час, як SpaceX і Tesla є окремими компаніями, з точки зору споживача ДНК Маска залишається прив’язкою до обох цих технологій наступного покоління, і ми би охарактеризували історичний успіх SpaceX як черговий головний момент для бренду Tesla, — каже аналітик Деніель Івес.

На перший погляд, День батареї може здатися не найбільш захоплюючою подією, але оскільки це справа Musk & Co., очікування наростає. Очікується, що подія відбудеться цього місяця, і Tesla розкриє кілька потенційно можливих подій, що змінюють батарею. Івас стверджує, що компанія «наближається до оголошення батареї на мільйон миль».

«На наш погляд, ця технологія акумуляторів буде дуже вдосконаленою, потенційно прослужить десятиліттями, витримає всі типи погоди/рельєфу місцевості і стане ще однією важливою віхою для екосистеми Tesla», — сказав аналітик.

Теоретично акумулятор зможе живити електричний транспортний засіб на 1 мільйон миль і може стати «головним кроком вперед, щоб конкурувати проти традиційних бензинових автомобільних конкурентів як з ROI, так і з точки зору навколишнього середовища».

День батареї надасть більше інформації про прогрес Tesla, коли йдеться про «зниження витрат на виробництво акумуляторів до ключового порогу в 100 доларів / кВт / год». Івес стверджує, що це важливо, оскільки це забезпечить Tesla «набагато більшу фінансову гнучкість щодо цін на поточні та майбутні моделі EV із співвідношенням цін».