Sony оголосила про плани зайнятися виробництвом електромобілів

Поділитися

Японська корпорація Sony Group Corporation створить новий підрозділ, який займатиметься розробкою електромобілів. Про це повідомляється 5 січня у прес-релізі компанії.

Проект створення електромобілів ще в 2020 році був представлений спільноті під назвою Vision-S.

Як випливає з матеріалу, тепер у рамках розвитку цієї концепції навесні буде заснована фірма Sony Mobility, яка займеться виходом автомобілів на світовий ринок. Вона «на повну використовувати можливості штучного інтелекту та робототехніки», зазначається в прес-релізі.

Sony також презентувала прототип нового електромобіля — Vision-S 02, наголосивши, що пріоритетом для компанії є безпека: прототип оснащений 40 датчиками для її забезпечення.

У салоні будуть доступні розваги, включаючи аудіосистему та відеоігри через віддалене підключення до PlayStation.

Ще 2020 року на виставці CES Sony представила прототип електромобіля Vision-S. У грудні того ж року машину вперше випробували на європейських дорогах, а у квітні Sony провела тест-драйв із використанням віддаленого керування через мережу 5G.

Раніше, 28 грудня, повідомлялося, що автомобільна компанія Acura планує в 2024 випустити кросовер ADX, який стане першим в історії бренду електромобілем. За даними видання, модель буде побудована на платформі General Motors Ultium, яка також лежить в основі пікапа GMC Hummer EV і кросовера Cadillac Lyriq. Очікується, що на одній зарядці батареї Acura ADX зможе проїхати щонайменше 640 км.