Оновлення Tesla Model S

Поділитися

У Тайвані були помічені машини з модернізованим зарядним роз’ємом та новою світлотехнікою.

Сойєр Мерітт, експерт Tesla, опублікував у Twitter фотографії оновленого седана Model S з острова Тайвань. В автомобілі змінилася передня оптика, модернізовану задню частину та новий зарядний роз’єм CCS2. Це перші зміни у вигляді автомобіля за останні 6 років.

Про презентацію для Тайваню Model S та кросовера Model X стало відомо кілька днів тому, тоді ж повідомили про деякі зміни у Model S.
Форма фар не змінилася, але змінився малюнок, ймовірно, через використання матричної технології, яка не сліпить зустрічні машини. Така оптика вже встановлюється на молодших Model 3 та Model Y.

Також зміни торкнулися задньої частини авто. З кришки багажника прибрали хромований декор та змінили малюнок задніх ліхтарів. Точна дата виходу оновленої моделі на ринок не відома, однак є інформація, що незабаром вони стануть на конвейєр американського заводу.

Хоча відмінність «рестайлінгу» від попередньої версії не так помітно, не можна не відзначити роз’єм стандарту CCS2, який отримав седан. Тепер автомобілі з таким роз’ємом з’являться і в США (раніше оснащувалися оригінальним роз’ємом TeslaSupercharger), це означає, що власники інших електроавтомобілів зможуть користуватися зарядними станціями Tesla.