Ram анонсував електричний пікап 1500 BEV

Поділитися

У міру того, як популярність пікапів у США зростає разом із інтересом до електромобілів, з’являються нові моделі з батарейним живленням від знайомих імен, таких як Ford та GM, а також від нових гравців, таких як Rivian. Щоб конкурувати з поточними та майбутніми моделями, такими як Rivian R1T, Ford F-150 Lightning, GMC Hummer EV та Chevrolet Silverado EV, Ram оголосив, що повністю електричний пікап 1500 дебютує у 2024 році.

При цьому бренд випустив новий тизер-рендерінг повністю електричного пікапа Ram 1500. Як можна помітити на тизерах, машина набула дуже гладких аеродинамічних форм.

Платформа майбутнього електричного піпака Ram 1500

Що стосується технічних характеристик, то передбачається, що він отримає батарею ємністю до 200 кВт ч, з якої запас ходу може досягти 800 км. Крім того, пікап оснастять потужною силовою установкою, яка розвиватиме близько 1000 к.с. В основу електромобіля швидше за все ляже платформа Stellantis під назвою STLA Frame, яка призначена для рамних електромобілів.

Ram заявляє, що 1500 стане одним із кількох автомобілів з батарейним живленням, які з’являться до 2025 року, і бренд прогнозує повний портфель електрифікованих варіантів для всіх сегментів до 2030 року.