Сьогодні було представлено новий позашляховий електричний самокат Jeep для дорослих, що демонструє партнерство з Razor.

Поділитися

У Jeep скоро з’явиться новий електричний самокат, відомий як RX200, який розширює присутність бренду на двох колесах. Але, як і у випадку з проектом електричного велосипеда Jeep, він не був реалізований наодинці. Цього разу автовиробник об’єднався із Razor для створення першої моделі електричного самоката Jeep.

Сьогодні вранці було оголошено про партнерство та появу електричного самоката, результатом якого став Jeep Razor RX200.

Електричний самокат RX200 з 8-дюймовими пневматичними шинами пофарбований в оливково-сірий колір, що нагадує джип Willys часів Другої світової війни.

Колір виходить від сталевої рами з порошковим покриттям, на відміну традиційної пофарбованої рами.

Кермо електричного самоката вагою 39,5 фунтів (18 кг) регулюється та оснащено гумовими накладками з поворотним дроселем.

У Jeep кажуть, що самокат «був створений для того, щоб мчати пересіченою місцевістю бездоріжжя», але не схоже, що він робитиме це на дуже високих швидкостях.

Максимальна швидкість оцінюється лише у 12 миль на годину (19 км/год), що нижче за більшість доступних нині позашляхових електричних скутерів на ринку.

Низька швидкість пов’язана з малопотужним двигуном потужністю 200 Вт, який використовує ланцюг для приводу заднього колеса. Це дизайн, який ми бачили на невеликих електричних скутерах Razor раніше, і здається, що вони дотримуються своєї зброї у трансмісії.

Підвіски немає, але є подвійні фари. Гальмування здійснюється дисковим супортом на задньому колесі.


40-хвилинний час поїздки обмежений свинцево-кислотним акумулятором 24 В 7 Ач. Маючи всього 168 Втч батареї від досить старої свинцево-кислотної технології, скамокат не призначений для довгих звивистих круїзів або походів гірськими стежками протягом усього дня. Натомість його, ймовірно, найкраще використовувати як рекреаційний самокат для коротких екскурсій та розважальних поїздок.

Razor каже, що самокат призначений для дорослих гонщиків віком від 18 років і старше, хоча обмеження ваги всього 154 фунти (70 кг) означає, що буде дещо вузький діапазон дорослих, які помістяться місце водія.

Незважаючи на те, що на самокаті багато фірмового стилю Jeep, ДНК, схоже, значною мірою пов’язана з Razor.

Як пояснив президент Razor Scooter Джим Вагнер:

«Razor завжди шукає творчі способи, щоб схвилювати райдерів і забезпечити хвилюючу пригоду. Ми дуже раді співпрацювати з культовим брендом Jeep для створення Razor Jeep RX200, який достатньо потужний для бездоріжжя, щоб досліджувати природу».