Перший кросовер Smart розсекречено на офіційних фото

Поділитися

Опубліковано перші фото Smart #1. Електричний кросовер зараз проходить випробування і має бути представлений вже цього року, а з 2023 року надійде у продаж. Про це повідомляє офіційний сайт німецької марки.

Новий Smart #1 тестують на півночі Китаю за температури -40 градусів. Також його перевірили в аеродинамічній трубі і виявилося, що він дуже низький (0,29) коефіцієнт лобового опору.

Перший кросовер Smart обклеєний камуфляжною плівкою, хоча це не заважає розглянути його дизайн. На вигляд автомобіль практично не відрізняється від показаного в 2021 передсерійного концепт-кара. У нього вигнутий капот, краплеподібні світлодіодні фари та висувні дверні ручки. За мірками Smart, автомобіль досить великий.

Розміри кросовера Smart #1 2023:

Довжина – 4290 мм

Ширина – 1910 мм

Висота – 1698 мм

Колісна база – 2750 мм

Електромобіль Smart побудований на новій модульній платформі SEA, розробленій спільно співвласниками Smart – Mercedes-Benz та Geely. За попередніми даними, першою з’явиться задньопривідна версія потужністю 250 л. с. з батареєю ємністю 70 кВт∙год та запасом ходу в 440 км. Пізніше повинні додати і потужніший повнопривідний Smart #1.