Mercedes-Benz показав тизер нового електромобіля eSprinter

Поділитися

Компанія Mercedes-Benz показала тизер нового електромобіля eSprinter, який буде представлено у 2023 році.

Прототипи нового Mercedes-Benz eSprinter зараз перебувають на зимових випробуваннях на полігоні у шведському Арьєплузі. Як розповіли в компанії, клієнти висувають до електрофургонів ті самі вимоги, що й до еквівалентних автомобілів з двигунами внутрішнього згоряння. Тому підрозділ Mercedes-Benz Vans перевіряє всі свої електричні фургони в екстремальних кліматичних умовах: на засніжених та заледенілих дорогах, при різкому вітрі та при температурі до мінус 30 градусів.

В Ар’єплузі, неподалік Полярного кола, автомобілі проходять різні випробування, в ході яких досліджується вплив сильного холоду на керованість, ергономіку, управління температурним режимом та комфорт у салоні. Низькотемпературна стійкість компонентів приводу, систем обігріву, програмного забезпечення та інтерфейсів перевіряється у спеціально збудованих холодильних камерах, де транспортні засоби охолоджуються перед тест-драйвами.

Виробник також розкрив деякі подробиці про нове покоління фургона на електротязі. eSprinter отримає три версії за ємністю тягових батарей та різні модифікації по кузову — від фургона до шасі для монтажу різних надбудов. Порівняно з нинішнім eSprinter, який залежно від комплекту акумуляторів проїжджає на одній зарядці від 115 до 150 км, запас майбутньої моделі буде подвоєний.

Виробництво eSprinter наступного покоління має стартувати послідовно, починаючи з другої половини 2023 року в Чарльстоні (Південна Кароліна, США), а потім у німецьких Дюссельдорфі та Людвігсфельді. Новинка продаватиметься в Європі, а також вийде на нові для себе ринки, включаючи США та Канаду.