Alfa Romeo випустить свій перший електрокар у 2024 році

Поділитися

Італійський автовиробник Alfa Romeo розробляє повністю електричну версію свого чотирьохдверного седана Giulia. В інтерв’ю виданню Auto Express генеральний директор компанії Жан-Філіп Імпарато (Jean-Philippe Imparato) заявив, що Alfa Romeo представить електромобіль десь у 2024 році. Крім того, він повідомив, що автомобіль базуватиметься на платформі STLA Large від материнської компанії Stellantis.

Концерн Stellantis анонсував платформу влітку. Тоді було заявлено, що ця версія платформи дозволить електромобілям розганятися до 100 км/год за 2 секунди і проїжджати без підзарядки до 800 км (500 миль). Компанія Dodge, ще один автовиробник, який працює під егідою Stellantis, використовуватиме цю платформу в повністю електричному маслкарі, який має бути представлений у 2024 році. Alfa Romeo також може запропонувати варіант Giulia Quadrifoglio, але бос Alfa Romeo сказав, що це залежатиме від того, чи зможе він отримати таку продуктивність, яка асоціюється з цим ім’ям.

Guilia — це частина більшої програми з випуску електромобілів, яку Alfa Romeo запланувала на другу половину десятиліття.

Перший повністю електричний автомобіль з’явиться в 2024 році, великий запуск очікується в 2025, 2026 роках, а в 2027 році ми побачимо, що Alfa Romeo випускає тільки повністю електричні автомобілі. Це підтверджено та профінансовано», — сказав Імпарато в інтерв’ю Auto Express.

Якщо до 2027 року бренд зможе стати повністю електричним, Alfa Romeo стане першим брендом Stellantis, який це зробить.