Замовлення на кросовер Fisker PEAR вартістю від $29 900 вже приймаються виробником

Поділитися

Марка Fisker на актуальному етапі свого розвитку дотримується концепції випуску електромобілів силами підрядників, і якщо кросовер Ocean у листопаді поточного року почне випускати Magna, то старт виробництва більш доступного кросовера PEAR намічений на 2024 рік. Його в штаті Огайо випускатиме компанія Foxconn, але прийом замовлень на новинку за ціною від $29 900 вже розпочався.

Прецедент цікавий тим, що Fisker досі не продемонструвала зовнішність свого другого електричного кросовера, але вже готова взяти $250 авансу з охочих отримати його першими у 2024 році. Наголошується, що PEAR стане динамічним електричним кросовером для міської експлуатації, здатним вмістити п’ятьох людей. Заявлена ​​початкова ціна $29 900 без урахування податків і пільг робить електромобіль одним з найдоступніших у своєму класі на ринку США. Можна припустити, що цільові субсидії додатково опустять ціну машини кінцевих покупців на $7500.

Підприємство Foxconn у штаті Огайо, яке за сумісництвом використовуватиметься для випуску електричних пікапів Lordstown Endurance, зможе з 2024 року виробляти по 250 тисяч кросоверів Fisker PEAR щороку, як стверджує корпоративний прес-реліз. Якщо клієнт хоче зарезервувати відразу два електромобілі, то авансовий платіж за другий не перевищить $100.