Volkswagen закликає власників своїх електромобілів у Північній Америці трохи почекати, адже компанія стикається з технічними труднощами при підключенні до мережі Tesla Supercharger.
Що відомо
Німецький виробник залишається останнім великим брендом, чиї електромобілі досі не отримали доступу до швидкісних зарядних станцій Tesla.
Tesla ще у 2021 році оголосила про відкриття мережі Supercharger для інших брендів. Більшість автовиробників у Північній Америці вже підписали угоди, перейшли на стандартний конектор Tesla (NACS) та отримали доступ до цієї найнадійнішої мережі швидкісних зарядок.
Втім, процес інтеграції був непростим. Минулого року Ілон Маск несподівано звільнив всю команду, яка будувала Supercharger-мережу, через конфлікт із її керівником. Частину співробітників довелося згодом повернути, і це загальмувало підключення інших брендів.
Попри це, цього року майже всі автовиробники вже завершили інтеграцію та відкрили доступ своїм клієнтам. Винятком залишається Volkswagen із моделями ID.4 та ID.Buzz.

Porsche та Audi вже підключились
Минулого тижня Porsche та Audi, які також входять до концерну Volkswagen Group, оголосили, що власники їхніх електрокарів у Північній Америці вже можуть користуватися Tesla Supercharger. Це дало підстави очікувати швидкого запуску і для VW.
Однак сам Volkswagen повідомив, що зіштовхнувся з «технічними труднощами», і попросив власників електромобілів про терпіння. У компанії запевнили, що доступ до Supercharger буде наданий до кінця року:
«Volkswagen із нетерпінням чекає моменту, коли власники ID.Buzz та ID.4 зможуть користуватися зарядними станціями Tesla NACS Partner Superchargers. Через технічні виклики терміни змістилися, але ми очікуємо надати доступ уже цього року».
Які саме проблеми виникли — невідомо. VW вже давно має репутацію компанії з «болючими» програмними труднощами. Щоб покращити ситуацію, виробник навіть вирішив співпрацювати з Rivian у сфері розробки ПЗ.
Джерело: https://electrek.co/