Електричний мінівен Volkswagen ID.Buzz надійде у продаж у Європі восени

Поділитися

Автоконцерн Volkswagen напередодні березневої прем’єри сімейства ID.Buzz поділився подробицями про ці електромобілі, передсерійні зразки яких зараз проходять останню фазу випробувань на дорогах Європи. Виробництво стартує в поточному півріччі, але на місцевий ринок вони потраплять лише до осені, і лише потім з’являться у США.

Martin Meiners

Як ідеологічні наступники сімейства T6.1, мінівени ID.Buzz на першому етапі будуть запропоновані у варіанті з короткою колісною базою (2988 мм), пасажирська версія на п’ять місць дозволятиме розмістити одночасно до 1121 літрів багажного об’єму. Тримісний вантажний варіант забезпечить об’єм відсіку 3,9 м3. При загальній довжині кузова 4712 мм, обидва варіанти машини здатні здійснювати розворот на ділянці дороги шириною 11 метрів. Висота кузова в порівнянні з T6.1 зменшена з 1970 до 1937 мм, а ось ширина збільшилася на 81 мм до 1985 мм без урахування бічних дзеркал.

Martin Meiners

Наразі йдеться тільки про випуск задньопривідної версії мінівена, яка отримає електродвигун потужністю 150 кВт і батарею ємністю 82 кВт·год. Запас ходу поки що не уточнюється, та якщо з динамічних характеристик відома максимальна швидкість, яка електронним способом обмежена позначкою 145 км/год. При цьому жвавий старт і бадьорий розгін забезпечує крутний момент 310 Нм. Наступного року Volkswagen обіцяє представити версію ID.Buzz з подовженою колісною базою, яка запропонує більше можливостей щодо організації внутрішнього простору салону.

Сімейство ID.Buzz цілком очікувано оснащуватиметься сучасними електронними помічниками водію, їх функціональні можливості оновлюватимуться «по повітрю». Передбачено функцію двосторонньої зарядки — по суті електромобіль зможе служити джерелом електроенергії для зовнішніх споживачів. Підтримка принципу Plug & Charge полегшить оплату зарядки та контроль за супутніми процесами.