В Омані випустили перший власний електрокар

Поділитися

Оманський бренд Mays Motors офіційно представив свою першу машину, оснащену електричною силовою установкою. Новинка під назвою Mays iE1 отримала дуже незвичайну зовнішність, що більше нагадує космічний корабель.

У салоні моделі можуть розміститися лише дві особи — водій та пасажир. Кузов електрокара повністю виконаний з вуглепластику, а корма є довгим «хвістом», який опоясує червона світлодіодна лінія. Крім того, у Mays iE1 підйомні двері типу крило чайки, зближені задні колеса, ламані лінії кузова і незвичайна передня повністю світлодіодна оптика. При цьому жодних фотографій інтер’єру автовиробник не надає: на деяких знімках помітні лише два білі крісла, швидше за все, оброблені шкірою, а також незвичайне кермо у вигляді штурвала, як у електромобіля Tesla.

Як зазначили в компанії, перш ніж затвердити остаточні види та специфікації новинки, її конструктори побували на 130 автомобільних заводах світу. З технічних характеристик відомо те, що з місця до 100 кілометрів на годину електрокар розганяється за 5 секунд, а його максимальна швидкість становитиме 280 кілометрів на годину. Запас ходу на одній зарядці в Mays Motors обіцяють дальністю понад 500 кілометрів, при цьому про ємність батареї не сказано жодного слова.

Mays Motors розраховує продавати свій електрокар не тільки в Омані та сусідніх країнах, але й вийти з ним на світовий ринок.