Polestar 5 буде жорсткішим за суперкар

Поділитися

Електрокар Polestar 5 отримає нову алюмінієву платформу, яка зробить його легшим, але при цьому жорсткішим за конкурентів.
Йдеться про жорсткість кузова на кручення: ця цифра в новому електрокарі буде вищою, ніж у спорткупе або суперкара. У результаті все це дозволить новинці від Polestar вигідно відрізнятися від своїх суперників, пропонуючи покупцям кращу динаміку, відмінну далекохідність та безпеку.
Над платформою та кузовом Polestar 5 працювали фахівці дослідницького центру Polestar у британському Ковентрі. Найближчими місяцями його команда побільшає майже вдвічі. Зараз у штаті 280 людей, а буде півмільйона. Такі плани свідчать, що справи марки складаються добре, незважаючи на кризу галузі.

Відомо, що новий електрокар Polestar 5 отримає колісну базу близько 3,1 метра. Серед заявленого оснащення – адаптивний круїз-контроль, лідар, мультимедіа з великим вертикальним тачскрином та багато іншого.
Серійний електромобіль Polestar 5 вийшов із концепту Precept. Дебют товарного авто мають намір організувати у 2024 році. За цей час бренд встигне представити кросовер Polestar 3 та крос-купе Polestar 4.