Найменший Citroën привезли до України для сертифікації

Поділитися

Серійну версію Citroën Ami було представлено на початку 2020 року. Це 2.4-метровий двомісний електромобіль із 6-кіловатним (8,15 к.с.) двигуном та тяговою батареєю на 5.5 кВт·год, що забезпечує запас ходу до 75 км. Ami випускається в пасажирській версії та модифікації для перевезення товарів кур’єрськими службами. Машина спочатку орієнтована на міську молодь та за параметрами підігнана під класифікацію квадроциклу, тому у Франції Citroën Ami можуть керувати навіть молоді люди віком від 14 років.

Про появу першого Citroen Ami в Україні повідомив Автоконсалтинг. За інформацією видання, коли електрокар пройде сертифікацію, компанія «Stellantis Україна» (офіційний імпортер Citroën та інших брендів альянсу Stellantis) використатиме його для вивчення попиту в нашій країні на подібні транспортні засоби. Якщо попит з’явиться, вартість Ami становитиме близько 7 тисяч євро.

До речі, у Франції за пасажирський Citroën Ami зараз просять від 7390 євро без урахування «екологічного бонусу» у розмірі 900 євро. При цьому електромобіль можна взяти в довгострокову оренду терміном до 4 років з обмеженням пробігу до 40 тис. км. У такому разі перший внесок становить 3100 євро, а наступні платежі дорівнюють лише 20 євро на місяць.