Mini розпочинає модернізацію класичних моделей Mini

Поділитися

Бренд BMW Mini тепер пропонує власникам класичного Mini заводський перехід на повністю електричний привід. В рамках проекту Mini Recharged, розробленого командою заводу Mini в Оксфорді, класичний Mini на запит може бути оснащений системою електроприводу.

За даними BMW, електродвигун розвиває безперервну потужність до 90 кВт. Енергія подається від високовольтної батареї, яка може заряджатися потужністю до 6,6 кВт та забезпечує розрахунковий запас ходу близько 160 кілометрів. Однак енергоємність батареї не згадується.

Mini підкреслює, що перехід на систему електроприводу поєднує в собі традиції з «новаторськими технологіями» «цілком на кшталт економіки замкнутого циклу». Однак також ясно зазначено, що під час переобладнання не буде внесено жодних незворотних змін до складу транспортного засобу. Це означає, що пізніше можна буде відновити автомобіль до початкового стану, оскільки двигун внутрішнього згоряння буде промаркований і збережений. «Важливою частиною концепції є дбайливе ставлення до історичної спадщини», — кажуть у BMW.

Те, що розробляє команда проекту, зберігає характер класичного Mini і дозволяє його шанувальникам насолоджуватися повністю електричними характеристиками. З MINI Recharged ми поєднуємо минуле з майбутнім бренду», — говорить Бернд Кербер, голова бренду Mini. Однак Mini не вказує в оголошенні, скільки коштуватиме конверсія.

Ідея дооснащення класичного Mini електромобілем не нова. Сам BMW побудував та представив єдиний екземпляр у 2018 році для автосалону в Нью-Йорку. В результаті позитивної реакції в Оксфорді було розроблено план, як зробити модернізацію доступною для більшої кількості власників класичного Mini.

Потенціал малолітражки, представленої 1959 року, вже визнано іншими компаніями. Наприклад, британська компанія Swindon Powertrain пропонує власний комплект переобладнання електричного Mini.

https://elcars.com.ua/wp-content/uploads/2022/01/mini-bev-cgi-1st-wide.mp4