Mercedes планує почати виробляти електрокари та батареї сам вже у 2024 році.

Поділитися

Розробляти та виробляти оригінальні електромотори планується для майбутніх платформ MMA та MB.EA. Маркус Шефер, голова відділу розробок материнської компанії Daimler AG, в інтерв’ю повідомив, що таким чином компанія хоче повністю взяти під контроль конструкцію двигунів та усі технологічні процеси.

MercedesBenz VISION AVTR

На даний момент усі компоненти для актуальних електромобілів концерну постачали сторонні компанії. ZF Friedrichshafen випускає модулі силових агрегатів для середньорозмірного кросовера EQC, Valeo Siemens eAutomotive виготовляє двигуни для флагманського седана EQS. Виробництво власних моторів та батарей дозволить випускати нові моделі та, ймовірно, знизити рівень цін.

Цитата Маркуса Шефера:

«Ми хочемо максимально контролювати всю систему силової установки, яка складається з електромотора, батареї та силової електроніки, аналогічно тому, як це відбувається в машинах з двигуном внутрішнього згоряння. Проте, чи будемо ми самі створювати ці компоненти або спроектуємо їх разом із нашими партнерами, поки що не вирішено».

Маркус Шефер

Сьогодні відомо про створення чотирьох заводів Mercedes із виробництва акумуляторних батарей у Європі. Вони будуть побудовані спільно з партнерами, включаючи ACC та китайську компанію Farasis Energy.

«Нам, безумовно, доведеться обговорювати розширення виробничих потужностей у всьому світі, тому що ми значно прискоримося в електрифікації своєї продуктової лінійки, і до 2025 року половина наших автомобілів буде або виключно електричною, або гібридною».

Маркус Шефер