Genesis представить GV60 у Європі цього року

Поділитися

Нещодавно компанія Hyundai представила абсолютно новий Genesis GV60 2022. Автомобіль має досить унікальну зовнішність і багате оснащення, яке вже порівнюють з моделями таких брендів, як Audi і Jaguar. Сьогодні стало відомо про те, що найближчим часом кросовер можна буде придбати у Німеччині та Великій Британії. Щоправда, лише за попереднім замовленням. Щодо «живих» продажів, то вони почнуться пізніше. Поки що немає інформації щодо вартості, але для порівняння можна взяти Hyundai Ioniq 5, який вже реалізується в європейських країнах.

Незважаючи на те, що вартість Genesis GV60 для країн Старого Світу поки не розкривається, є дані щодо оснащення та комплектацій. Як повідомляється, всього пропонуватиметься три варіації – Premium, Sport та Sport+. Треба сказати, кросовер отримав досить цікавий дизайн, який на перший погляд здається досить лаконічним, але при уважному розгляді приваблює ряд унікальних рішень. Це стосується не тільки плавних контурів кузова, але й нестандартного оформлення оптики та підвіконної лінії. До речі, фари йдуть зі світлодіодним наповненням.

На окрему увагу заслуговує салон кросовера. тут одразу в очі впадає розкіш. Причому це стосується не тільки преміального оздоблення, а й оснащення. На центральній консолі встановлено два монітори. Приладова панель та інформаційно-розважальний комплекс розташовуються зручно, забезпечуючи комфортний доступ до необхідної інформації. Кліматична установка йде із цифровим керуванням.

Genesis GV60 створено на платформі «e-GMP», розробленої фахівцями Hyundai. Акумуляторний блок встановлений на 77,4 кВт * год, забезпечуючи автономність від 368 до 451 км. Продуктивність силових установок залежно від варіації має показники 228, 318 і 435 кінських сил.