Зустрічайте електрокар Mercedes-AMG EQE: такої сили ви ще не бачили

Поділитися

Як і більшість моделей AMG, цей чотиридверний електрокар є тюнінговою версією іншого Mercedes, в даному випадку седана EQE. Представлений у вересні 2021 року, EQE розташовується нижче більшого седана EQS у лінійці електромобілів Mercedes, що росте. Версія AMG отримає нову силову установку та безліч інших апаратних змін, а також тонкі особливості стилю, характерні для конкретної моделі.

Трансформація починається з кількох двигунів, специфічних для AMG. Кожен з них рухає свою вісь, забезпечуючи повний привід. Разом вони виробляють 625 кінських сил та 950 Нм крутного моменту, або 689 л. с. і 1000 Нм моменту, що крутить, з додатковим пакетом AMG Dynamic Plus. У будь-якому випадку це набагато більше, ніж у базового задньопривідного EQE з 292 л. с. та 530 Нм з єдиним електродвигуном.

За словами представників Mercedes, AMG EQE буде розганятися від нуля до 100 км/год за 3,4 секунди (3,2 секунди з пакетом AMG Dynamic Plus), але для цього буде потрібно заряд акумулятора не нижче 70%. Максимальна швидкість становить 220 км/год (240 км/год з пакетом AMG Dynamic Plus). Розгін нової версії електрокара не супроводжуватиметься гарчанням двигуна AMG V8 — інженери розробили ряд звуків, що проектуються спеціальними динаміками та генератором басів, які водій зможе вибирати сам.

Як і в стандартному EQE, акумуляторна батарея моделі AMG має потужність 90,6 кіловат-годин. Це має призвести до збільшення пробігу на одному заряді з 440 км до 516 км у їздовому циклі WLTP згідно Mercedes. AMG EQE також буде оснащений системою швидкого заряджання постійного струму потужністю 170 кіловат, яка дозволить досить швидко поповнити його великий акумулятор.