Китайська Dongfeng готує до запуску 1070-сильний електричний пікап, схожий на Hummer H1

Поділитися

Китайський автовиробник Dongfeng може вийти на ринок електричних пікапів. Компанія готує до виробництва електромобіль Warrior M18, що рекламується як конкурент GMC Hummer EV. Цікаво, що дизайн новинки дуже схожий на легендарний позашляховик Hummer H1.

Новий електричний пікап буде побудований на базі вже існуючого Dongfeng Warrior M50, який оснащується дизельним двигуном потужністю 200 кінських сил. На відміну від версії авто з ДВС, Warrior M18 зможе похвалитися електричною силовою установкою потужністю 1070 кінських сил, яка забезпечить розгін з 0 до 100 кілометрів на годину лише за 5 секунд. При цьому запас ходу на одному заряді сягатиме 500 кілометрів завдяки батареї на 140 кВт·год. Повідомляється, що повна зарядка займатиме всього 27 хвилин — очевидно, йдеться про зарядку потужністю 300 кВт.

Варрі зазначити, що Warrior M18 важитиме на 400 кілограмів менше, ніж дизельна версія машини. Маса пікапа становитиме 3,1 тонни.

Dongfeng вироблятиме Warrior M18 на новому заводі, який в даний час будується. З чуток, компанія має намір випускати по 50 тисяч електричних пікапів на рік. Інтернет-ресурс AutoNews повідомляє, що серійне виробництво авто розпочнеться у 2023 році. Передбачається, що машина буде доступна лише на внутрішньому ринку Китаю. В даний час інформації про терміни випуску та вартості Warrior M18 немає, але передбачається, що електромобіль коштуватиме менше, ніж такі електричні пікапи, як Ford F-150 Lightning, GMC Hummer EV та Tesla Cybertruck.