Бренд JEEP повністю переходить у Європі на електромобілі

Поділитися

Запланований на березень вихід на ринок цих нових гібридних версій створить для клієнтів нову «точку входу» в лінійку моделей Jeep, оснащених силовими установками, які в тій чи іншій формі використовують електроенергію.

Нові моделі доповнять успішну лінійку моделей 4хе plug-in hybrid, оснащених силовими установками за схемою гібриду з можливістю зовнішньої підзарядки, на яку нині припадає понад 25% від загальної кількості європейських продажів бренду. На таких ринках, як французький, частка моделей Jeep 4xe перевищила позначку 50% від загальної кількості продажів. В Італії, яка є найбільшим європейським ринком для Jeep, бренд вийшов у лідери ринку зі зниженим рівнем шкідливих викидів, до якого відносяться електромобілі на акумуляторних батареях (BEV) та гібриди із можливістю зовнішньої підзарядки.

«Сьогоднішнє оголошення спирається на успіх нашого портфоліо моделей 4xe з гібридними установками plug-in-hybrid. І це новий крок у бік масштабного оснащення силовими установками всієї нашої продуктової лінійки, що використовують електроенергію в Європі. Моделі Jeep Compass та Renegade e-Hybrid пропонують нову точку входу до нашого портфоліо електрифікованих моделей, розширюють можливості зростання наших продажів за рахунок пропозиції більшої кількості гібридних варіантів ширшому колу європейських клієнтів. Ця продуктова експансія продовжиться влітку цього року з появою версії 4xe у нового покоління Jeep Grand Cherokee».

глава бренду Jeep в Європі Антонелла Бруно (Antonella Bruno)

Лінійка нових гібридних моделей передбачає чотири рівні комплектації: Longitude, Night Eagle, Limited та S, а також спеціальну лімітовану серію, присвячену виходу автомобілів на ринок. Всі версії мають привід на передні колеса, оснащуються новою семиступінчастою автоматичною трансмісією з двома зчепленнями. Встановлюється бензиновий 1,5-літровий двигун з турбонаддувом (максимальна потужність 130 к. с., момент, що крутить, – 240 Н•м), використовується гібридна технологія. Доступний широкий вибір опцій персоналізації автомобіля, зокрема, контрастний чорний колір даху. Для моделей Renegade гамма кольорів кузова налічує вісім варіантів, для моделі Compass – сім. Ексклюзивно для версії Upland зарезервовано новий колір Matter Azur. Для моделей Renegade та Compass розроблена широка лінійка варіантів дизайну легкосплавних литих колісних дисків.

На даний час прийом замовлень відкритий в Італії, Німеччині та Франції. Прийом замовлень на ринках інших європейських країн розпочнеться найближчим часом.