Benevelli запускає лінійку електродвигунів SMAC Series 270 IPM

Поділитися

Компанія з виробництва силових агрегатів Benevelli представила нову лінійку електродвигунів IPM під назвою SMAC Series 270, призначену для ринків електромобілів та позашляховиків. Асортимент двигунів призначений для високопродуктивної тяги, виробництва електроенергії, електрогідравлічних систем та спеціалізованих програм високої потужності.

Кожен із двигунів з повітряним та рідинним охолодженням має статор діаметром 270 мм та має ступінь захисту до IP6K9K. Доступні варіанти потужності від 30 до 200 кВт, напруги від 48 до 800 В, чотири різні довжини двигуна та 24 різні конфігурації обмотки.

Benevelli заявляє, що її двигуни з тепловим класом F підготовлені для найсуворіших умов, оскільки обмотка статора має подвійну електричну ізоляцію, що складається з ізолюючої фарби та епоксидної смоли.

«Ми дуже пишаємося тим, що наше рішення є однією з найефективніших і найпотужніших систем, коли-небудь розроблених для позашляхових машин», — говорить головний виконавчий директор Benevelli Алессандро Беневеллі.