Audi запускає проект «Артеміда»

Поділитися

Нью-Делі: Німецький виробник розкішних автомобілів Audi розпочав свій новий проект «Артеміда», який має на меті зробити процес розробки електричних автомобілів більш ефективним. Audi прагне виробляти електричні автомобілі вже в 2024 році, в рамках проекту «Артеміда», повідомляє India Times.

Проект «Артеміда» зосередить увагу на нових технологіях електричного, автоматизованого водіння з новим модельним рядом. Проект був започаткований генеральним директором Audi AG Маркусом Дуесманом два місяці тому.

Коментуючи цей проект, Маркус Дуесман сказав: «З 75 запланованих електричними моделями до 2029 року поточна електрична ініціатива групи Volkswagen природно пов’язана з усіма нашими можливостями. Очевидним було питання, як ми могли впроваджувати додаткові високотехнологічні орієнтири, не загрожуючи керованості існуючих проектів, і в той же час використовувати нові можливості на ринках».

Як каже Audi, команда проекту «Артеміда» отримає велику свободу і працюватиме в усьому світі, від високотехнологічного вузла ІНКампас в Інгольштадті до західного узбережжя США. Цифрові послуги надаватиметься власним підрозділом групи, car.Software.org, який базується в Інгольштадті.