Renault офіційно привезе в Україну електроавтомобілі

Поділитися

В Україні цього року почнуть офіційно продавати та обслуговувати електромобілі Renault, незважаючи на відсутність державних програм підтримки електротранспорту.

Про це заявила під час вручення премії «Автомобіль року 2016 в Україні» Яна Міненко, голова правління АТ «Рено Україна».

«Комппанія не планувала офіційно продавати електромобілі, оскільки в Україні немає програми підтримки електромобілів. В Європі є багато таких програм, які передбачають високі субсидії від держави, – сказала Яна Міненко. – Беручи до уваги високий інтерес клієнтів, ми все ж поставили завдання цього року привести першу партію електромобілів і підготувати дилерську мережу, щоб їх обслуговувати».

Офіційні дилери повинні продавати та обслуговувати електричні автомобілі, щоб не понести іміджевих втрат. Довіра до автовиробника впаде, якщо в країну ввозять електромобілі, а офіційного обслуговування немає.

«Те, що електромобілі потрапляють в країну сірими шляхами – не добре. Через це компанія-виробник несе іміджеві ризики. Тут справа не в інтересі виробників ввозити електромобілі в Україну, а це більше інтерес України, оскільки це хороший інструмент енергозбереження країни», – додала Яна Міненко.

Джерело інформації: http://svoboda.fm/