Tesla працює над майбутнім поколінням родстера

Поділитися

Головний дизайнер Tesla Франц фон Хольцхаузен дав рідкісну інформацію про родстера Tesla, який часто затримується. Дизайнер каже, що Tesla все ще «лихоманково» працює над електричним гіперкаром, який стане «захоплюючим літальним апаратом».

Нове покоління родстера було однією з найвідкладніших програм Tesla. Вперше представляючи Tesla Roadster наступного покоління у 2017 році, генеральний директор Ілон Маск заявив, що він вийде на ринок у 2020 році.

Tesla почала приймати замовлення на відкриття вражаючого електричного суперкара, який розганяється до 60 миль на годину за 1,9 секунди із запасом ходу понад 600 миль. Люди, які хотіли бути першими в черзі на отримання автомобіля, мали внести депозит від 50 000 до 250 000 доларів.

Пізніше програма створення транспортних засобів була відкладена і генеральний директор сказав, що це не є пріоритетом для Tesla.

У 2020 році Маск натякнув, що Tesla Roadster буде відкладена до 2022 року, оскільки автовиробник зосередиться на Cybertruck.

Минулого року генеральний директор підтвердив, що новий автомобіль справді не з’явиться на ринку до 2022 року.

Ми мало що чули про новий Tesla Roadster протягом усього року і підозрювали, що він може бути відкладений. Автовиробник мав важкий рік через брак чіпів, і сам Cybertruck, який явно є пріоритетом, також був відкладений.

Відповідаючи на запитання щодо термінів випуску родстера у вересні минулого року, Маск підтвердив, що тепер він відкладений як мінімум до 2023 року. Крім того, генеральний директор сказав, що його поява залежатиме від того, скільки «драм» Тесла переживе у 2022 році.

Тепер головний дизайнер Tesla Франц фон Хольцхаузен дав рідкісну інформацію про програму Roadster у подкасті Spike Car Radio:

“Ми працюємо над родстером. Хотілося б, щоб ми працювали швидше, але я також хотів сказати, що за той час, що ми його розробляли, ми багато чого навчилися. Plaid — відмінна навчальна платформа. Ви знаєте, що весь цей досвід повернеться в кращий родстер, ніж той, який ми випустили відразу після його дебюту.”

Під назвою «Plaid» фон Хольцхаузен має на увазі нову тримоторну трансмісію, представлену в оновленій версії Model S та Model X минулого року. Спочатку передбачалося, що родстер також матиме тримоторну трансмісію.

За словами фон Хольцхаузена, тепер очікується, що Тесла виведе його на новий рівень:

“Так що так, постійні покращення в цьому. Це буде дивовижний, захоплюючий літальний апарат із пакетом SpaceX.”