Перший передсерійний екземпляр електричних кросоверів Cadillac LYRIQ зійшов з конвеєра

Поділитися

Зростаючий попит на електромобілі на західних ринках змушує автовиробників або виділяти додаткові ресурси збільшення обсягів випуску, або відкладати початок поставок машин клієнтам. GM на цьому фоні виділяється тим, що електричний кросовер Cadillac Lyriq став на конвеєр з випередженням початкового графіка.

До кінця 2028 року, нагадуємо, корпорація General Motors має намір представити 20 нових моделей на електротязі, але з погляду поставок найближчим до кінцевих покупців, якщо не брати до уваги пікап Hummer EV, є кросовер Cadillac Lyriq. Представлений ще в серпні минулого року він швидко знайшов потенційних покупців, оскільки попередні замовлення припинили приймати вже через 19 хвилин після відкриття відповідної можливості на сайті. Електромобіль на платформі Ultium буде запропонований в США за ціною від $60 000, поставки мають розпочатися вже через кілька місяців, як наголосив президент GM Марк Ройсс (Mark Reuss).

Перший передсерійний екземпляр кросовера Cadillac Lyriq вже зійшов з конвеєра модернізованого підприємства в штаті Теннессі, на переоснащення якого було виділено $2 млрд. Фактично, виробництво було запущено на дев’ять місяців раніше за початкового терміну, хоча роботи з модернізації підприємства продовжуються і на сьогодні.

Марка Cadillac, нагадаємо, відтепер не представлятиме нові моделі з ДВС, а зосередиться лише на електромобілях. Випуск існуючих моделей із силовими установками на викопних видах палива буде продовжено до 2030 року. Найбільш масовими електромобілями в асортименті продукції корпорації залишаються Chevrolet Bolt EV та EUV, але їх постачання тимчасово призупинено для заміни дефектних тягових батарей виробництва LG Energy Solution. Найближчими місяцями будуть представлені Hummer EV у кузові типу «універсал», електричний пікап Chevrolet Silverado, а також кросовер Chevrolet Equinox.