DeLorean з фільму «Назад у майбутнє» переродиться в електричний спорткар у 2022 році

Поділитися

Трохи більше року тому ми повідомляли, що DeLorean DMC-12 може повернутися на ринок як повністю електричний автомобіль. Тепер, схоже, плани можуть стати реальністю, оскільки компанія, яка має офіційні права на ім’я DeLorean, планує повністю випустити електричний DeLorean DMC у 2022 році.

Техаська компанія DeLorean Motor Company, створена британським інженером Стівеном Вінном, який набув прав на назву та бренд оригінальної компанії у 1995 році, представила свій сучасний погляд на DeLorean DMC у загадковому відео-тизері.

https://elcars.com.ua/wp-content/uploads/2022/02/2022021511502..mp4

Він буде називатися DeLorean EVolved на знак поваги до його електричної трансмісії, а супутні новини хештеги припускають, що він приділятиме більше уваги розкоші, ніж оригінал 1981-1982 років.

Незрозуміло, чи буде новий DeLorean настільки вірний оригінальному дизайну, щоб мати незабарвлену сталеву обробку, але принаймні у нього будуть схожі двері типу «крило чайки».

У 2016 році новий законопроект про дрібносерійне виробництво дав DeLorean Motor Company зелене світло на створення серії з 300 DMC з оригінальними характеристиками, але правила набули чинності лише у 2019 році, і поки що немає підтвердження, що фірма продовжує реалізацію цих планів одночасно із запуском EVolved.

Ні слова і про постачальника трансмісії, але, зокрема, Italdesign нещодавно підписала угоду про партнерство з британською компанією Williams Advanced Engineering, в рамках якої вони співпрацюватимуть у розробці платформи електромобілів із відкритим вихідним кодом для виробництва дрібносерійних автомобілів.

Електричний DeLorean буде слідувати за відродженням інших культових автомобілів, таких як GMC Hummer та Renault 5 як повністю електрична версія.