WirelessCar запускає Smart EV Routing

Поділитися

WirelessCar, постачальник цифрових послуг для підключених транспортних засобів, запустив Smart EV Routing, продукт, розроблений, щоб дати водіям електромобіля можливість оптимізувати свої далекі подорожі. Smart EV Routing WirelessCar використовує динамічні дані автомобіля в реальному часі в поєднанні з інтелектуальними алгоритмами маршрутизації, щоб запропонувати складний планувальник маршрутів.

Smart EV Routing WirelessCar використовує набір вхідних параметрів, включаючи телеметрію транспортного засобу в режимі реального часу та дані про навколишнє середовище, які поєднуються з інтелектуальними алгоритмами маршрутизації, щоб спланувати найкращий можливий маршрут для подорожі EV. Фактори споживання енергії включають зовнішню температуру та погодні умови, дорожні умови та висоту, стиль водіння та вагу автомобіля. Водії можуть вибрати один із кількох параметрів, щоб створити оптимальну маршрутизацію.

WirelessCar працює безпосередньо з виробниками автомобілів, щоб надати спеціально розроблені послуги та інтеграції. OEM-виробники можуть використовувати свої улюблені мережі зарядки та встановлювати рекомендовані параметри за замовчуванням.

Smart EV Routing є хмарним, масштабованим і незалежним від постачальників контенту — OEM-виробники можуть використовувати постачальників контенту за своїм вибором для візуальних карт і пунктів зарядки. Система розроблена для забезпечення безперебійного, уніфікованого досвіду як в інформаційно-розважальній системі автомобіля, так і на мобільному пристрої водія. Підказки щодо маршрутів базуються на постійно оновлюваних динамічних даних про транспортний засіб, тому водії знають, коли їм потрібно заряджатися і як довго.

«Наш інструмент Smart EV Routing гарантує, що водії електромобілів мають всю необхідну інформацію, щоб зробити їхню подорож максимально легкою, ефективною та безпечною», – сказав Мартін Розелл, генеральний директор WirelessCar. «Ми надаємо як OEM-виробникам, так і власникам електромобілів інформацію, яка їм потрібна, щоб бути впевненими під час далеких поїздок. WirelessCar має більш ніж 20-річний практичний досвід розробки, доставки та експлуатації безпечних цифрових рішень і продуктів для підключених автомобілів».