Winnebago представляє концепцію електричного автодома

Поділитися

Американський виробник Winnebago Industries представив свій концепт майбутнього автобудинку з електроприводом на виставці RV Super Show у Флориді. Концепт e-RV базується на Ford Transit, привід від Lightning eMotors.

Концепція e-RV розроблялася групою передових технологій компанії протягом двох років. Це є повністю електричний концептуальний автомобіль для одноденних поїздок. 

Концепт-кар включає акумуляторну батарею ємністю 86 кВтг. Компанія заявляє, що запас ходу становить 125 миль (близько 200 кілометрів). Мовиться, що це задовольняє потреби більшості (54%) покупців нових будинків на колесах, які віддають перевагу поїздкам на відстань менше 200 миль. Заряджання можливе вдома, в кемпінгу та на громадських зарядних станціях. На зарядних станціях постійного струму час заряджання становить близько 45 хвилин.

Шасі засноване на платформі Ford Transit, модифікованої системою електроприводу від Lightning e Motors, яка живить трансмісію, органи керування автомобілем та житлову зону.

Інтегрована система управління дозволяє підсистемам працювати, оптимізуючи використання та ефективність. Управління можливе через цифровий дисплей на планшеті або через программу для смартфона.

Електромобіль включає водонагрівач, індукційну плиту і холодильник, а також встановлений на даху кондиціонер з тепловим насосом. Мережа Wi-Fi з маршрутизатором із двома модемами забезпечує підключення до Інтернету.

«Ця повністю електрична концепція автобудинку відкриває вікно в майбутнє ринку житлових будинків, що росте, і демонструє нашу прихильність до розробки повністю електричних варіантів, які сприятимуть створенню більш стійкої та енергоефективної лінійки продуктів для наших клієнтів», — каже Ашиш Бхаттачарья. , старший віце-президент з розвитку бізнесу, передових технологій та корпоративного маркетингу, Winnebago Industries.