180614153610 boring company o hare 780x439

Tesla працює над 12-місною машиною для Boring company

Поділитися

Boring Company отримала замовлення на будівництво транспортного кілця для аеропорту Онтаріо. Але у цій новині цікавішим є виробництво 12-місних авто для цього компаніє Tesla.

За чутками компанія Tesla буде виробляти електромобілі, які курсуватимуть у транспортних тонелях Boring Company. Можливо, ці авто будуть повністю автономними.

Транспортне кільце з’єднає Ранчо Куккамонга та аеропорт Онтаріо. Попередню ідею було схвалено транспортною комісією округу за повідомленням місцевої газети The Orange County Register (The OCR). При цьому проект потребує подальшої роботи до переходу на етап реалізації.

Водночас транспортна комісія проголосували призупинити вивчення питання будівництва легкої залізниці за $3 млн., оскільки «рішення Boring Company виглядає набагато привабливіше».

За пепередніми даними The OCR довжина складатиме біля трьох миль (близько 5 км), діаметр тонелю — 14 футів (трорхи більше 4 метрів) на глибині 35 футів від поверхні землі (близько 10 метрів). Поїздка мамє тривати від 90 секунд до 2 хвилин на авто, які, вірогідно, вироблятиме для цього компанія Tesla.