Samsung припиняє переговори з Rivian щодо потенційного заводу акумуляторів у США.

Поділитися

Запуск Rivian не пройшов гладко, оскільки новий виробник автомобілів намагався збільшити виробництво, в результаті чого вони не досягли своїх виробничих цілей на 2021 рік, навіть після їх скорочення.

Проблем було достатньо, щоб закрити всю виробничу лінію на тиждень на початку цього місяця.

Rivian каже, що тепер вони змогли збільшити виробництво до 200 одиниць на тиждень, але ці проблеми та затримка коштували їм внутрішнього постачання акумуляторів для електромобілів.

Rivian веде переговори з Samsung SDI про будівництво фабрики елементів живлення в США, щоб допомогти досягти їхньої мети щодо виробництва акумуляторів 100 ГВт-год до 2025 року.

За даними джерел, знайомих з обговореннями, ці переговори зірвалися через проблеми виробництва та затримки, а також умови, неприйнятні для Samsung SDI.

Умови включали прохання про «передачу технології виготовлення батарей, а також прав на перевірку внутрішньої частини фабрик», повідомляє південнокорейське видання The Elec.

Rivian також не погодився купувати певну кількість акумуляторів, вироблених на підприємстві.

Незважаючи на те, що угоди щодо фабрики більше немає, Samsung SDI продовжить постачати Rivian батареї для R1S і R1T з інших своїх підприємств.

Про партнерство між двома компаніями було оголошено у квітні 2021 року.

Samsung SDI може побудувати акумуляторний завод в Іллінойсі