Hyundai повернеться на ринок Японії виключно з електромобілями

Поділитися

Згідно з галузевими джерелами The Korea Herald, південнокорейський автовиробник Hyundai Motor має намір повернутися на ринок легкових автомобілів Японії у першій половині цього року.

Повернення Hyundai до Японії відбудеться через 13 років після її відходу з ринку, на якому домінують вітчизняні автовиробники.

У компанії вважають, що завдяки своїм екологічно чистим автомобілям вони досягли конкурентної переваги, що дозволяє вийти на ринок сусідньої країни. Японські автовиробники оцінюються галуззю як ті, що відстали від повністю електричного тренду, оскільки вони зосередилися в основному на гібридних автомобілях.

За повідомленнями, автовиробник повернеться зі своєю лінійкою електромобілів Ioniq 5 та автомобілів на паливних елементах Nexo, продаючи їх лише через Інтернет. У компанії також можуть змінити імідж бренду з назви Hyundai Motor Japan на Hyundai Mobility Japan.

«Грунтуючись на стратегіях, орієнтованих на майбутнє, ми прагнемо виправдати очікування клієнтів», — заявили в японській філії Hyundai Motor.