CATL представляє EVOGO для модульної заміни акумуляторів

Поділитися

Contemporary Amperex Energy Service Technology (CAES), дочірня компанія виробника акумуляторів Contemporary Amperex Technology Limited (CATL), представила рішення для модульної заміни акумуляторів EVOGO. Інноваційне модульне рішення, що складається з блоків акумуляторів, станцій швидкої заміни акумуляторів та програми, спочатку буде представлено в десяти містах Китаю.

Стандартна станція заміни акумуляторів EVOGO, що займає площу, еквівалентну трьом паркувальним місцям, може вміщувати до 48 універсальних тягових батарей «Choco-SEB» і забезпечує можливість швидкої заміни одного акумуляторного блоку, що забезпечує повну зарядку акумуляторів для клієнтів.

Choco-SEB (модульний змінний електричний блок) — це акумулятор масового виробництва, спеціально розроблений для спільного використання акумуляторів для електромобілів. Він відрізняється високою щільністю енергії, невеликим розміром, гнучким поєднанням та мінімальним дизайном.

Завдяки новітній технології CTP (cell to pack) він може забезпечувати щільність енергії понад 160 Вт·к/кг і об’ємну щільність енергії 325 Вт·ч/л, що дозволяє одному блоку забезпечувати пробіг 200 км.

У той же час Choco-SEB сумісний з 80% моделей автомобілів на основі глобальної платформи, представлених на ринку, а також з моделями, які вийдуть протягом найближчих трьох років по всьому світу. Клієнти можуть брати від одного до трьох блоків для задоволення різних вимог щодо дальності пробігу на станціях.

Крім того, новаторський «Choco-SEB» не має на своїй зовнішній стороні будь-яких деталей, за винятком високовольтних позитивних та негативних клем, що значно підвищує надійність вилок.

EVOGO дозволяє покупцям вибрати необхідну кількість акумуляторних блоків для оренди відповідно до своїх потреб. Для роботи в місті потрібен лише один блок, у той час як для тривалих поїздок клієнти можуть орендувати від двох до трьох блоків та поміняти їх на один блок після повернення до міста.

Транспортні засоби, що перевозять «Choco-SEB», підтримують як зарядку, так і заміну акумуляторів для заряджання. У поєднанні з існуючою системою побутової та швидкої заряджання EVOGO допомагає забезпечувати універсальне рішення для забезпечення потужності.